Богданівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора прав на нерухоме майно виконавчого апарату Богданівської сільської ради

Професійні та кваліфікаційні вимоги до конкурсантів: вища освіта за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30-календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Богданівської сільської ради.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеню; витяг з Єдиного Державного Реєстру Декларацій про подану декларацію; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: с.Богданівка  вул.. Миру, 10, Знам’янського району Кіровоградської області, Богданівська сільська рада. Тел. (05223) 7-31-08

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *