Сільський голова - Іващук Анатолій Олексійович

Автобіографія

Іващук Анатолій Олексійович народився 26 липня 1963 року в селі Бандурове Гайворонського району Кіровоградської області.

Дружина – Іващук Лариса Віталіївна, 1968 р.н., дочка – Іващук (Черна) Мирослава Анатоліївна, 1987 р.н., дочка – Іващук (Дембіцька) Софія Анатоліївна, 1990 р.н.

У 1980 році закінчив Бандурівську середню школу.

У 1984 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут за спеціальністю історія та отримав кваліфікацію вчителя історії та суспільствознавства.

У 2006 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за спеціальності державне управління та отримав кваліфікацію магістра державного управління.

З 1984 року по 1988 рік працював вчителем історії та заступником директора з навчально-виховної роботи Богданівської середньої школи № 1 Знам’янського району Кіровоградської області.

З 1988 по 1990 роки обіймав посаду директора Цибулівської середньої школи Знам’янського району Кіровоградської області.

У травні 1990 року затверджений завідувачем Кабінетом політосвіти Знам’янського міського Комітету Комуністичної партії України.

У вересні 1991 року звільнений із вищезазначеної посади у зв’язку з ліквідацією Знам’янського міського комітету Комуністичної партії України.

У жовтні 1991 року прийнятий на посаду викладача історії Знам’янського професійного технічного училища № 3, у вересні 1992 року – на посаду методиста цього училища, на якій працював до серпня 1993 року.

Із серпня 1993 року по червень 1994 року обіймав посаду заступника голови виконкому Богданівської сільської ради.

У червні 1994 року був обраний на посаду голови Богданівської сільської ради народних депутатів, на якій працював до квітня 1998 року.

У квітні 1998 року обраний Богданівським сільським головою і працював на цій посаді до закінчення терміну повноважень – до квітня 2002 року.

З жовтня 2002 до квітня 2003 року займався підприємницькою діяльністю.

З березня 2003 року до квітня 2005 року працював заступником голови Знам’янської райдержадміністрації.

У червні 2006 року обраний на посаду Богданівського сільського голови і працював на цій посаді до квітня 2009 року. Достроково припинив повноваження сільського голови у зв’язку з призначенням головою Знам’янської райдержадміністрації. На вищезазначеній посаді працював до травня 2010 року і звільнений у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

У листопаді 2010 року прийнятий на роботу на посаду заступника генерального директора з розвитку ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія». У листопаді 2015 року звільнений з вищезазначеної посади в зв’язку з переходом на виборну посаду.

З листопада 2015 року по теперішній час працює на посаді Богданівського сільського голови Знам’янського району Кіровоградської області.