Повідомлення

Богданівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про встановлення транспортного податку на 2018 рік», «Про встановлення туристичного збору на 2018 рік», «Про встановлення збору для паркування транспортних засобів на 2018 рік», «Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2018 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

Проекти та аналізи регуляторного впливу розміщено на інформаційному стенді Богданівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу за адресою: Богданівська сільська рада, с.Богданівка, вул. Миру, 10. Тел: 73-1-07, 73-1-09, 73-1-19.