Повідомлення

Богданівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про встановлення розміру ставок земельного податку на 2018 рік», «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на 2018 рік», які передбачають встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності та розмірів ставок земельного податку за земельні ділянки:

• в межах населених пунктів, на підставі затвердженої нормативно-грошової оцінки земель;
  • за межами населених пунктів, нормативно-грошову оцінку яких проведено та не проведено.

Проекти та аналізи регуляторного впливу розміщено на інформаційному стенді Богданівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу за адресою: Богданівська сільська рада, с.Богданівка, вул. Миру, 10. Тел: 73-1-07, 73-1-09, 73-1-19.

Ставки земельного податку 2018

Єдиний податок 2018