Повідомлення

Богданівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів Богданівської сільської ради», яке передбачає вдосконалення діючого порядку залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інфраструктури села.

Проект та аналіз регуляторного впливу розміщено на інформаційному стенді Богданівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу за адресою: Богданівська сільська рада, с.Богданівка, вул. Миру, 10. Тел: 73-1-07, 73-1-09, 73-1-19.

Аналіз регуляторного акта

Проект рішення