До відому громадян, що утримують корів

Урядова програма підтримки утримання корів

(за кожну наявну на 01 січня та  на 01 липня корову

в розмірі 750 гривень за одну голову)

Дотація буде надаватися юридичним особам, що утримують ідентифікованих та зареєстрованих корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Крок 1. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

•  довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  •  копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на
     01 січня поточного року;
  •  довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Крок 2. Подати до 01 квітня та до 01 жовтня  до Мінагрополітики заявку та документи.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунок відкритий у банку.

* Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік

Для отримання додаткової інформації звертатись до органів місцевого самоврядування за місцем проживання, або за телефонами департаменту агропромислового комплексу обласної державної адміністрації:

0522-24-77-85;  0522-24-77-88.