Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Богданівської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»,  «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на 2019 рік»

  • Розробником проекту є Богданівська сільська рада.
  • Регуляторним органом є Богданівська сільська рада.
  • Зазначений проект передбачає: забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету.
  • Регуляторним актом  передбачається: створення умов для надходження до місцевого бюджету коштів, одержання від податку  на землю у межах населених пунктів Богданівської сільської ради.
  • Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1(один) місяць з дня його оприлюднення 21.05.2018 року на сайті сільської ради http://bogdanivka.rada.org.ua/
  • Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту у письмовій формі: за  поштовою адресою: 27431, Кіровоградська область, Знам’янський район, с. Богданівка, вул.. Миру, 10.
  • Аналіз регуляторного впливу та проект рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» знаходяться в каб. 11 в приміщенні Богданівської сільської ради за адресою 27431, Кіровоградська область, Знам’янський район, с. Богданівка, вул.. Миру, 10.

Аналіз регуляторного акта по земельному податку

Проект рішення по земельному податку

Аналіз регуляторного акта по податку на  нерухомоме майно, відмінне від земельної ділянки

Проект рішення по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Аналіз регуляторного акта по єдиному податку

Проект рішення по єдиному податку

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *