Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Богданівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365230) був реорганізований і увійшов до складу Суботцівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Богданівка

ГЕРБ

Золотий вузький косий хрест, переплетений у середохресті золотим кільцем, ділить щит на чотири частини – верхню червону, бокові зелені та нижню чорну; у червоному полі – дві срібні з’єднані укорочені крокви, увінчані золотим розширеним хрестом, в обох зелених полях – золота бджільницька колода, у чорному полі – золотий дуб.

 

 

ПРАПОР

Квадратне полотнище розділене жовтим косим хрестом, переплетеним у середохресті жовтим кільцем, на чотири частини – верхню червону, бокові зелені та нижню чорну: ширина смуг хреста та кільця складає 1/10 сторони полотнища, зовнішній діаметр кільця – 1/3 сторони полотнища.

 

 

ПОЯСНЕННЯ

Село Богданівка було відроджене у1909 році у зв’язку з виникненням однойменної станції на побудованій 1876 року залізничній колії Знам’янка – Фастів. Назву свою воно перейняло від села Богданки, заснованої 1786 року князем Григорієм Потьомкіним і ліквідованої у 1824 році у зв’язку з переселенням жителів до містечка Дмитровки, спричиненим укрупненням запроваджених графом Олексієм Аракчеєвим військових поселень. А село Богданка отримало свою назву від балки Богданки з річкою тієї ж назви, що знаходилися на західній околиці Чорного лісу. Балка і річка у свою чергу називалися так від того, що біля них у XVII столітті стояла пасіка Богдана Хмельницького. До середини XVIII століття ця балка ще називалася Гетьманською.

Символіка сучасного села Богданівки розроблена на підставі походження назви (гербовий знак Апданк гетьмана Богдана Хмельницького і бджільницькі колоди) та основного економічного фактору, який спричинив його відродження та розвиток – значного залізничного вузла (переплетений кільцем косий хрест). Золотий дуб на чорному тлі уособлює Чорний ліс, біля якого знаходиться село. Дуб також символізує силу і довголіття, міцність і твердість, у народі шанується як цар лісу і вважається присвяченим Богу. Тому дуб в гербі та Бог в корені назви Богданівки посилюють позитивну енергетику символіки села і слугують своєрідними оберегами сільської громади.



Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *