Вітання Богданівської сільської ради

Картинки по запросу день незалежності

Шановні  односельці – мешканці Богданівської територіальної громади !

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас з найголовнішим національним святом українського народу – Днем незалежності України!

Проголошення незалежності стало поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом українцям для плідної, натхненної праці заради миру і добробуту на своїй землі,

То ж нехай Ваш талант і будівнича енергія, незламний оптимізм і патріотизм примножують славу України, принесуть їй і кожному із Вас процвітання і благополуччя.

Нехай свято Незалежності зміцнить Ваш дух і віру в Перемогу, принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов.

Міцного здоров’я Вам, радості і успіхів у всіх починаннях.

Богданівський сільський голова                                    А.Іващук

Запрошуємо всіх на святковий концерт з нагоди 26 річниці Незалежності України, який відбудеться 23 серпня 2017 року о 18 годині в приміщенні Богданівського районного Будинку культури.

Святкового настрою Вам і бадьорості духу!